Obrabiarki do kołnierzy

MASZYNY PRZENOŚNE DO WIELU ZADAŃ

Linia przenośnych obrabiarek do kołnierzy oferuje szeroką game modeli umożliwiających obróbkę do średnic 4500mm. Wszystkie modele charakteryzuje bardzo łatwy montaż oraz różne opcje napędu począwszy od pneumatycznego po przez hydrauliczny i kończąc na manualnym. Konstrukcja każdego modelu cechuje się wytrzymałą bazą mocującą, przystosowaną do dużych obciążeń. Odporne łożysko, uszczelniony system smarowaniem oraz kompaktowy napęd zapewnia odpowiednie dostosowanie mocy do obciążenia. W przypadku napędu hydraulicznego oferujemy w sprzedaży agregaty hydrauliczne specjalnie skonfigurowane pod dany model obrabiarki.

 

W przypadku gdy wymagana jest jeszcze większa mobilność maszyny, polecamy urządzenia nie wymagające żadnego zasilania na miejscu pracy ! Ręczne obrabiarki do kołnierzy z serii MINI FACER do obróbki średnic kołnierzy nawet 560mm.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym działem handlowym.

Interesuje Cię któryś z naszych produktów?

Złóż zapytanie wypełniając formularz lub po prostu zadzwoń.

+48 (58) 735 02 71

+48 512 003 187

fax: +48 (58) 735 02 72

kontakt@kajama.eu

marcin.karnat@kajama.eu

SPRZEDAŻ

MASZYNY PRZENOŚNE DO WIELU ZADAŃ

W zależności od potrzeb klienta oferujemy wiele modeli przenośnych maszyn do różnych prac w zakresie mobilnej obróbki skrawaniem. Zapraszamy do zapoznania się z linią : przenośnych wytaczarek do otworów, frezarek do płaszczyzn oraz obrabiarek do kołnierzy…

CZYTAJ WIĘCEJ

WYNAJEM

DOSTAWA MASZYN, URZĄDZEŃ I OBSŁUGI

Kompleksowo obsługujemy klientów w zakresie wynajmu przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem. Nasza załoga oraz park maszynowy umożliwią realizację małych lub wielkich prac. Oferujemy wsparcie w projektach klientów w formie : dostawie sprzętu, wynajmu załogi, szkleń i doradztwa…

CZYTAJ WIĘCEJ

USŁUGI

ON SITE OBRÓBKA MECHANICZNA

 

Sami, lub we współpracy z naszymi partnerami, świadczymy usługi mobilnej obróbki skrawaniem z dojazdem do klienta. Nasze maszyny odnajdują zastosowanie w wielu pracach serwisowych oraz produkcyjnych głównie tam, gdzie konwencjonalna obróbka stacjonarna jest niemożliwa lub nieopłacalna.

CZYTAJ WIĘCEJ