PRZENOŚNE WYTACZARKI

MASZYNY PRZENOŚNE DO WIELU ZADAŃ

Mobilne maszyny przeznaczone do współosiowego roztaczania otworów w zakresie średnic od fi 25mm do fi 2000mm. Dzięki dostępności dodatkowego, opcjonalnego sprzętu możliwe również planowanie powierzchni czołowych oraz wykonywanie gwintów ( różne opcje). Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o ograniczonych przestrzeniach i miejscach gdzie konwencjonalne roztaczanie otworów jest nie praktyczne. Maszyny te cechują odporne, niewrażliwe na wstrząsy fundamenty mocujące, łożyska wahliwe do mocowania w osi oraz zwarte systemy napędu, wykonane tak, aby dostarczyć optymalną moc w proporcji do obciążenia. Możliwe są różnorodne opcje zasilania włącznie z elektrycznym oraz hydraulicznym. Mocowanie wytaczarek na obiekcie jest łatwe i szybkie. To dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom mocującym, łożyskom sferycznym i samocentrującym się zestawom do mocowania wstępnego.

 

Oferta przenośnych wytaczarek obejmuje modele ( nowe, używane, pokazowe) różnych producentów w różnych konfiguracjach. Szczegółową ofertę przygotowujemy po konsultacjach, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.

Interesuje Cię któryś z naszych produktów?

Złóż zapytanie wypełniając formularz lub po prostu zadzwoń.

+48 (58) 735 02 71

+48 512 003 187

fax: +48 (58) 735 02 72

kontakt@kajama.eu

marcin.karnat@kajama.eu

SPRZEDAŻ

MASZYNY PRZENOŚNE DO WIELU ZADAŃ

W zależności od potrzeb klienta oferujemy wiele modeli przenośnych maszyn do różnych prac w zakresie mobilnej obróbki skrawaniem. Zapraszamy do zapoznania się z linią : przenośnych wytaczarek do otworów, frezarek do płaszczyzn oraz obrabiarek do kołnierzy…

CZYTAJ WIĘCEJ

WYNAJEM

DOSTAWA MASZYN, URZĄDZEŃ I OBSŁUGI

Kompleksowo obsługujemy klientów w zakresie wynajmu przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem. Nasza załoga oraz park maszynowy umożliwią realizację małych lub wielkich prac. Oferujemy wsparcie w projektach klientów w formie : dostawie sprzętu, wynajmu załogi, szkleń i doradztwa…

CZYTAJ WIĘCEJ

USŁUGI

ON SITE OBRÓBKA MECHANICZNA

 

Sami, lub we współpracy z naszymi partnerami, świadczymy usługi mobilnej obróbki skrawaniem z dojazdem do klienta. Nasze maszyny odnajdują zastosowanie w wielu pracach serwisowych oraz produkcyjnych głównie tam, gdzie konwencjonalna obróbka stacjonarna jest niemożliwa lub nieopłacalna.

CZYTAJ WIĘCEJ